image Haxhi Krasniqi hyn në dasmë me doreza të boksit
[wp-story id="814678"]

Sporte Luftarake

Haxhi Krasniqi hyn në dasmë me doreza të boksit

news image

Çifti Haxhi dhe Marigona Krasniqi sonte kanë bërë dasmë, disa muaj pas kurorëzimit.

Në rrjetet sociale tashmë janë duke qarkulluar edhe pamjet nga dasma e tyre.

Nga videot e publikuara, Haxhi Krasniqi shihet se në dasmë është futur me doreza të boksit.

Videon mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

Kujtojmë se boksieri Haxhi Krasniqi dhe modelja Marigona së shpejti do të bëhen edhe prindër.

/GazetaSinjaliSport/