image Haradinaj deklarohet pas rezultatit në Prishtinë, uron dy kandidatët që shkojnë në balotazh - Sinjali

Haradinaj deklarohet pas rezultatit në Prishtinë, uron dy kandidatët që shkojnë në balotazh

news image

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për Prishtinën, Daut Haradinaj, ka falënderuar të gjithë ata që e mbështetën në këto zgjedhje, shkruan Gazeta Sinjali.

Tutje ai ka uruar Arben Vitinë dhe Përparim Ramën, të cilët kanë shkuar në balotazh.

“Dëshiroj t’i falënderoj të gjithë ata që na mbështetën në këtë bashkërrugëtim. Urime dy kandidatëve pretendues për Kryetar të kryeqytetit”, ka shkruar ai në Facebook.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: