image Hajnat thyejnë një shkollë fillore në Istog, vjedhin një televizor
[wp-story id="814678"]

Siguri

Hajnat thyejnë një shkollë fillore në Istog, vjedhin një televizor

news image

Një shkollë fillore në Vrellë të Istogut mbrëmë ka qenë destinacion i hajnave.

Gazeta Sinjali mëson se persona të panjohur kanë hyrë brenda shkollës dhe kanë vjedhur një televizor në vlerë 500 euro.

Siç merr vesh gazeta, me rastin janë duke u marrur organet kompetente./Gazeta Sinjali/