image Gruaja e Rexhep Selimit viziton familjen e Jakup Krasniqin në dy-vjetorin e arrestimit

Sociale

Gruaja e Rexhep Selimit viziton familjen e Jakup Krasniqin në dy-vjetorin e arrestimit

news image

Gruaja e Rexhep Selimit dhe njëherësh deputetja e VV’së, Shqipe Mehmeti Selimi e ka vizituar familjen Krasniqi, në dy vjetorin e arrestimit të Jakup Krasniqit.

Mehmeti Selimi në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një fotografi me Sevdije Krasniqin, gruan e Jakup Krasniqit dhe dy vajzat e tij.

“Pranë zonjës Sevdije dhe familjes së sajë në dy vjetorin e arrestimit të z.Jakup Krasniqi”, ka shkruah krahas fotograsië, deputetja e VV’së.

Dy komandantët e njohur janë duke u vënë përballë Gjykatës Speciale në Hagë për tashmë dy vite, teksa akoma nuk kanë pranuar verdikt final nga ana e Gjykatës, lidhur me dyshimet mbi krime lufte.

/GazetaSinjali/