image Graniti fajëson Fifin, kjo është arsyeja

Bota e Yjeve

Graniti fajëson Fifin, kjo është arsyeja

news image

Të dy ata janë sqaruar me njëri-tjetrin që nuk mund të jenë asgjë tjetër përveç se miq, dhe tashmë Fifi dhe Graniti po ruajnë raporte të mira, ndonëse ende po diskutohen mes banorëve lidhur me këtë.

Një diskutim lidhur me marrëdhënien e këngëtares dhe ish-futbollistit është bërë edhe sonte mes tyre dhe modeles, Beniada.

Ishte Graniti ai që e pyeti Beniadën nëse edhe ajo mendon se shumica prej banorëve janë frikësuar të afrohen me të për shkak të Fifit.

“A mendon se shumica prej banorëve, pasi edhe Beatrix e tha se janë frikësuar me u afrua te unë shkaku i Fifi, dhe nuk ka qenë se unë nuk jam afrua, a të duket kjo, po zemër, do të thotë nuk ka qenë prej afirmimet tim me të, nuk është veç faji im”, ka thënë Graniti.

Në anën tjetër edhe Beniada e konfirmojë një gjë të tillë, duke thënë se ata nuk kanë dashur që ta lëndojnë Fifin dhe që ajo të mos ndihej keq.

Ndërkaq, sot mbahet spektakli i fundjavës, që pritet të eliminohet një prej banorëve të nominuar që janë Donaldi dhe Arditi, derisa do të ketë edhe hyrje të reja.

Videon mund ta shikoni duke klikuar këtu./GazetaSinjali/