image Gjysmëfinalja e dytë/ Formacionet zyrtare Barcelona – Sevilla - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Gjysmëfinalja e dytë/ Formacionet zyrtare Barcelona – Sevilla

news image

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së dytë gjysmëfinale mes Barcelonës dhe Sevillas.

Takimi i parë mes Barcelonës dhe Sevillas kishte përfunduar me fitore të kësaj të fundit me rezultat 2 me 0, shkruan Gazeta Sinjali Sport.

Ndeshja e dytë gjysmëfinale zhvillohet në ‘Camp Nou’ nga ora 21:00./Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin