image Bjellorusi-Kosovë, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Bjellorusi-Kosovë, publikohen formacionet zyrtare

news image

Kosova do të ndeshet sonte me Bjellorusinë në Hungari, në ndeshjen e radhës kualifikuese për Euro 2024.

“Dardanët” kërkojnë fitoren e parë në këto kualifikime, teksa kanë dështuar ta arrijnë atë në tri ndeshjet e para.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja ekipeve.

Te Kosova ka një ndryshim në formacion me atë të tri ditëve më parë.

Donat Rrudhani do të startojë në sulm në vend të Milot Rashicës dhe ky është ndryshimi i vetëm.

/GazetaSinjali/