image Gjiko dhe Melinda sjellin projektin e tyre më të ri

Bota e Yjeve

Gjiko dhe Melinda sjellin projektin e tyre më të ri

news image

Reperi i njohur, Gjiko dhe këngëtarja, Melinda Ademi, sapo kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët.

 “X5”, titullohet kënga e tyre e re, të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Ndërsa, për tekstin janë përkujdesur të dy artistët.

Melinda ka marrë vëmendjen me stilin e veçantë që ka sjell edhe në këtë klip.

Theksojmë që ky është projekti i parë i Gjikos dhe Melindës. /Gazeta Sinjali/