image Fushë Kosovë: Gjendet e mitura që u shpall e zhdukur, raporton se për 5 ditë ishte me një djalë të mitur
[wp-story id="814678"]

Siguri

Fushë Kosovë: Gjendet e mitura që u shpall e zhdukur, raporton se për 5 ditë ishte me një djalë të mitur

news image

Një e mitur nga Fushë Kosova që ishte shpallur e zhdukur më 4 shkurt, është gjetur sot, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia ka njoftuar se e mitura ka deklaruar se ka qëndruar me një djalë të mitur.

I mituri është arrestuat dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Fushë Kosovë 04-09.02.2022 – 19:10. Viktima femër kosovare e mitur e cila ditë më parë ishte raportuar si person i humbur, është intervistuar dhe e njëjta ka pranuar se ka qëndruar me të dyshuarin mashkull kosovar i mitur. Me vendim të prokurorin, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia.

/GazetaSinjali/