image Gigi i uron me fjalë të ëmbla ditëlindjen motrës, Bella Hadid

Bota e Yjeve

Gigi i uron me fjalë të ëmbla ditëlindjen motrës, Bella Hadid

news image

Bella Hadid ka mbushur plotë 24 vjet dje dhe motra e saj e madhe Gigi Hadid ka uruar atë përmes një postimi shumë të ëmbël për të shënuar këtë ditë të veçantë.

Modelja 25-vjeçare, e cila sapo ka lindur fëmijën e saj të parë, postoi në Instagram një prezantim me fotografi të tyre gjatë gjithë viteve.

“Sot unë festoj, por jam gjithmonë mirënjohëse për 24 vitet që jam bekuar me motrën time të vogël @bellahadid, e cila gjithmonë ruan shpinën time dhe më sjell trajtimet më të shijshme ,” filloi Gigi urimin.

Ajo vazhdoi, “Unë jam shumë krenare për rritjen dhe dritën tënde të vazhdueshme. Ti ke një zemër të bukur dhe të uroj një vit nga çdo mundësi për të bërë atë që ju bën më të përmbushur, duke ndarë atë magji. Kush të do ty?, motra jote. Urime ditëlindjen.

Kujtojmë që Gigi dhe Zayn u bën prindër për të parën herë vetëm pak javë më parë. /Gazeta Sinjali/