image Ghetto Geasy së shpejti duet me artistin e njohur - Sinjali

Ghetto Geasy së shpejti duet me artistin e njohur

news image

Reperi i njohur, Getoar Selimi do të sjellë një bashkëpunim me Stinen.

Kënga titullohet “Andiamo” dhe do të shoqërohet edhe me videoklip, përcjell Gazeta Sinjali.

Përmes një postimi në rrjete sociale Geasy tregoi se bashkëpunimi do të vijë shumë shpejt.

Kujtojmë se një këngë me po të njejtin titull kishin lançuar Capital T dhe Ardian Bujupi e cila ishte shumë e suksseshme. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: