image Ghetto Geasy dhe Majku asnjë fjalë për vdekjen e Albert Krasniqit - Sinjali

Ghetto Geasy dhe Majku asnjë fjalë për vdekjen e Albert Krasniqit

news image

Ghetto Geasy dhe Majku ende nuk kanë reaguar për vdekjen e ish- shokut të tyre, Albert Krasniqit, shkruan Gazeta Sinjali.

Ghetto Geasy dhe Majk, dikur kishin një raport shumë të mirë me Albertin dhe bënin pjesë në grupin BabaStars.

Por, kanë qenë nga të paktët emra të estradës, të cilët nuk e thanë asnjë fjalë për vdekjen e tij.

Ish-pjestarët e tjerë të grupit, si Ledri Vula, Cozman dhe Skivi, të cilët dikur ishin edhe në menaxhimin e tij, ngushëlluan familjen.

Albert Krasniqi dyshohet se u vra nga babai i tij, Skender Krasniqi në garazhën e banesës së tij në Prishtinë.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: