COVID-19

Të infektuar

140

Të sheruar

23

Të vdekur

1

Gena publikon këngën e re “Mall për ty”

news image

Këngëtari i njohur, Gena e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Mall për ty” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, shkruan Gazeta Sinjali.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë artisti, ndërsa orkestrimin e këngës e ka bërë “EB Production”.

“Mall për ty”, është publikuar në kanalin zyrtar të Genës në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin