image Gashi ka gati projektin e ri muzikor

Bota e Yjeve

Showbiz/ Gashi ka gati projektin e ri muzikor

news image

Labinot Gashi i njohur me emrin artistik si Gashi, e ka gati projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Greatness/Never Forget” dhe do të publikohet këtë të premte, shkruan Gazeta Sinjali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti përmes rrjetit social Instagram, në të cilin numëron mbi 1.1 milion ndjekës.

“Greatness/Never Forget, të premten më 27 mars”, ka shkruar artisti në mbishkrimin e imazhit.

https://www.instagram.com/p/B-DFa0wlX8Y/

Gashi nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth projektit dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ai për publikun./Gazeta Sinjali/