image Futbollistët startues në duelin mes Watfordit dhe Manchester United - Sinjali

Futbollistët startues në duelin mes Watfordit dhe Manchester United

news image

Manchester United është mysafire e Watfordit në sfidën që luhet nga ora 16:00.

United momentalisht ndodhen në vendin e gjashtë me 17 pikë, kurse Watfordi ka 10 pikë në vendin e 17-të.

Djajtë e Kuq nuk po kalojnë në formë aspak të mirë dhe sonte synon të rikthehen te rezultatet pozitive.

Në anën tjetër Watfordi synon të marrë të paktën një pikë nga ky duel.

Formaciomi i Watfordit: Foster; Femenía, Cathcart, Nkoulou, Masina; Sissoko; Sarr, Louza, Cleverley, Dennis; King

Formacioni i Man Utd: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire, Shaw; McTominay, Matic; Sancho, Bruno Fernandes, Rashford; Cristiano  /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin