image Fotot e Rita Orës që u bën virale në rrjet, ekipi i këngëtares ka disa fjalë

Bota e Yjeve

Fotot e Rita Orës që u bën virale në rrjet, ekipi i këngëtares ka disa fjalë

news image

Pas një qëndrimi të gjatë në Australi, Rita Ora tashmë është kthyer në Los Angeles, transmeton Gazeta Sinjali.

Por, para se të udhëtojë, 30-vjeçares i janë publikuar disa imazhe, ku shihej në momente mjaft intime, shkruan Daily Mail.

Ajo shihej me të dashurin e saj Taika Waitit dhe aktoren Tessa Thompson, teksa shkëmbenin puthje me njëri-tjetrin.

Fotografitë e treshes menjëherë bën xhiron në rrjet, duke u mos pritur mirë nga ekipi i Orës.

Një burim për MailOnline ka thënë se ‘label’-i i bukuroshes bionde nuk i ka pëlqyer fare gjesti i saj.

“Atyre nuk u ka pëlqyer gjesti, kjo është çfarë kam dëgjuar nga ta”, thuhet për artisten.

Ndërkohë theksojmë se Rita ka qenë duke qëndruar në Syndey, pasi do të jetë pjesë e jurisë së “The Voice”. /Gazeta Sinjali/