image Formacionet zyrtare: Real Madrid - Elche/ Hazard starton - Sinjali

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Elche/ Hazard starton

news image

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Elche.

Real luan në shtëpi, në kërkim të tri pikëve që do të mbanin diferencën në krye të tabelës.

Në letër, skuadra ‘Los Blancos’ shihet si favorite për tri pikët.

Ndeshja mes Real Madrid dhe Elche do të luhet me fillim nga ora 16:15.

Eden Hazard starton nga minuta e parë, pasi ia siguroi kualifikimin në Kupën e Mbretit, pikërisht ndaj Elches.

Formacionet zyrtare për këtë ndeshje:

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: