image Formacionet zyrtare: Legia – Leicester/ Kastrati, Muci dhe Celhaka në bankën rezervë

Futboll

Formacionet zyrtare: Legia – Leicester/ Kastrati, Muci dhe Celhaka në bankën rezervë

news image

Legia e Varshavës përballet me Leicester Cityn në kuadër të ndeshjes së dytë në Ligën e Evropës, raporton Sinjali Sport.

Polakët presin me fillim nga ora 18:45, skuadrën angleze në Varshavë.

Fitorja në javën e parë për skuadrën e Legias e ka renditur në pozitën e parë me tre pikë, përderisa dhelprat barazuan në takimin e parë me Napolin, ku i ndajnë pozitat e mesit.

Në këtë ballafaqim në bankën rezervë janë futbollistët shqiptar: Lirim Kastrati, Jurgen Celhaka dhe Ernest Muci.

Formacionet zyrtare janë këto:

/Gazeta Sinjali Sporti/