image Formacionet zyrtare, Angli - SHBA

Futboll

Formacionet zyrtare, Angli – SHBA

news image

Anglia dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të përballen sonte në duelin e dytë të fazës së grupeve.

Anglia vjen pas një fitore të arritur 6-2 ndaj Iranit, kurse SHBA barazoi në ndeshjen e parë 1-1 me Uellsin.

Ndërkohë në duelin e sotëm nga dy kombëtaret e tjera, Irani e mposhti Uellsin 2-0, për t’i rritur gjasat për kalimin e grupeve.

Dy kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare.

Anglia

/GazetaSinjaliSport/