image Formacionet: Rangers - Lyon, Shaqiri e nis nga stoli

Futboll

Formacionet: Rangers – Lyon, Shaqiri e nis nga stoli

news image

Janë publikuar formacionet për super sfidën në mes të Rangers dhe Lyon.

Për çudi, Xherdan Shaqiri e nis këtë ndeshje në Europa League nga banka rezervë, që zhvillohet nga ora 21:00.

Formacionet startues janë këto:

/Gazeta Sinjali Sporti/