image Finalja e Ligës së Konferencës: Formacionet zyrtare, Roma - Feyenoord - Sinjali

Finalja e Ligës së Konferencës: Formacionet zyrtare, Roma – Feyenoord

news image

AS Roma dhe Feyenoord do të luajnë në finalen e parë ndonjëherë të Ligës së Konferencës UEFA.

Turneu më i ri i inauguruar nga UEFA, do të debutojë në Tiranë, në stadiumin Air Albania.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

Roma (3-4-2-1): Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Cristante, Mkhitaryan, Zalewski; Pellegrini, Zaniolo; Abraham.

Feyenoord (4-2-3-1): Bijlow; Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia; Aursnes, Kokcu; Nelson, Til, Sinisterra; Dessers.

Takimi fillon nga ora 21:00.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: