COVID-19

Të infektuar

3886

Të shëruar

2003

Të vdekur

82

Kulturë/ Filmat që duhet t’i shikoni për festat e fundvitit

news image

Festat e fundvitit janë shumë afër dhe nëse mendoni që t’i kaloni këto ditë të ftohta dhjetori në shtëpi duke shikuar filma, atëherë jeni duke e lexuar artikullin e duhur.

Mediat e huaja kanë krijuar një listë me filmat që duhet t’i shikoni këtë sezon, transmeton Gazeta Sinjali.

Lista është e përbërë me filma që nga vitet e ’90-ta, e deri të ditëve të sotme.

Ja cilët janë filmat që duhet t’i shikoni për festat e fundvitit:

Home Alone (1990)

The Night Before Christmas (1993)

The Princess Switch (2018)

The Christmas Chronicles (2018)

The Holiday Calendar (2018)

Klaus (2019)

The Knight Before Christmas (2019)

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin