COVID-19

Të infektuar

1158

Të shëruar

876

Të vdekur

30

Kulturë/ Filmat më të shikuar të Nicholas Sparks

news image

Nicholas Sparks është një shkrimtar amerikan, librat e e të cilit janë të vlerësuar në mbarë globin. Madje, disa prej librave të tij janë krijuar edhe në fima.

Magazina e njohur amerikane, “Seventeen”, i ka renditur 8 filmat më të shikuar të shkrimtarit Nicholas Sparks, transmeton Gazeta Sinjali.

Anipse tregimet e autorit ndjekin një formulë: Djali dhe vajza bien në dashuri, dikush vdes, zbulohet një sekret i madh dhe në fund bëhet disi çifti përfundon së bashku, ato vazhdojnë të jenë më të pëlqyerat nga publiku.

Më poshtë gjeni listën e filmave më të shikuar të Nicholas Sparks./Gazeta Sinjali/

image
“THE NOTEBOOK”
image
“A WALK TO REMEMBER”
image
“DEAR JOHN”
image
“THE LUCKY ONE”
image
“THE LAST SONG”
image
“THE BEST OF ME”
image
“THE LONGEST RIDE”

image
“SAFE HAVEN”


Shpërndaje artikullin