image Fillon bora në Brezovicë (VIDEO) - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Fillon bora në Brezovicë (VIDEO)

news image

Derisa Kosova ka kthyer sytë nga Podujeva dhe Mitrovica e Veriut ku sot u mbajtën zgjedhjet lokale dhe u zgjodhën kryetarët e rinj, në njërën ndër vendet më atraktive për sezonin e dimrit në Kosovë ka filluar bora, shkruan Gazeta Sinjali.

Brezovica është “veshur” me të bardhë nga bora.

Sipas një sinjalizuesi, i cili ka dërguar një video në adresë të Gazetës Sinjali, bora ka filluar të bie edhe në Ferizaj./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: