Showbiz/ Fero publikon këngën e re

news image

Feronit Shabani i njohur me emrin artistik si Fero, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Marijuana” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar vetë Fero, ndërsa për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Menju.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Feros në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin