image Fansi e ngacmon në koncert, reagimi i Taynës nuk duhet humbur - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Fansi e ngacmon në koncert, reagimi i Taynës nuk duhet humbur – VIDEO

news image

Reperja Tayna është padyshim një ndër artistet më të dashura të skenës shqiptare. Edhe pse ka pak vite në tregun muzikor, ajo ka arritur të renditet në mesin e emrave më të suksesshëm.

Së fundmi, reperja ka surprizuar me veprimin ndaj një fansi.

Një fans i saj ka publikuar një video në TikTok ku shkruan: “Po flirtoja me Taynën dhe ajo këndoi një këngë për mua”.

Në video dëgjohet duke i thënë: “Më e mira je me rob shpie”. Por nuk ka vonuar dhe përgjigja e reperes: “Edhe ti më i miri je me rob shpie”.

Kujtojmë që Tayna është treguar shumë e rezervuar sa i përket jetës private dhe nuk dihet nëse është në një lidhje apo jo.

/GazetaSinjali/