image Përleshje në koncertin e Noizyt, reagon reperi pasi u rrëzua përtokë - VIDEO

Bota e Yjeve

Përleshje në koncertin e Noizyt, reagon reperi pasi u rrëzua përtokë – VIDEO

news image

Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku, i njohur me emrin artistik ‘Noizy’ mbrëmë performoi në një diskotekë në Zvicër, ku ndodhi një përleshje mes sigurimit të tij dhe disa personave.

Nga videot që janë publikuar shihet se ‘bodyguardët’ u përpoqën të mbrojnë Noizyn nga sulmi.

Pas publikimit të videos, ka reaguar vet reperi.

Noizy tha se ishin thjeshtë disa persona të dehur dhe se gjithçka është në rregull.

“Ska ndodh asgjë, thjeshtë ca pijaneca që nuk kontrollojnë dot pijen. U deshtë me i tregu sa është sahati. Gjithçka është në rregull”, u shpreh Noizy.

https://www.tiktok.com/@noizy.kingzin/video/7181052134211734789

/GazetaSinjali/