image Eugent Bushpepa publikon këngën e re "Stay With Me Tonight" - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Muzikë/ Eugent Bushpepa publikon këngën e re “Stay With Me Tonight”

news image

Këngëtari i njohur shqiptar, Eugent Bushpepa e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Stay With Me Tonight” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë artisti, teksa videon e këngës e ka bërë Renuar Locaj.

“Stay With Me Tonight”, është në gjuhën angleze dhe në klipin e saj shfaqet modelja gjithashtu e njohur shqiptare, Adrola Dushi.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Eugentit në YouTube dhe qysh në fillim ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin