image Eni Koçi publikon këngën e re “Sekreti”

Bota e Yjeve

Muzikë/ Eni Koçi publikon këngën e re “Sekreti”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Sekreti” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur vetë këngëtarja, ndërsa për videon “Black Fish Entertainment”.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të artistes dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/

https://www.youtube.com/watch?v=HXH5Ij7CNv0&app=desktop