image Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një “sekret” nga martesa e tyre

Bota e Yjeve

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një “sekret” nga martesa e tyre

news image

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashur shqiptar. Dyshja e famshme janë prej disa vitesh bashkë. Së fundmi, dyshja e famshme kanë ndarë disa fotografi të veshur si nuse dhe dhëndër ndërsa kanë zbuluar dhe një sekret që nuk e kemi ditur më parë.

Edhe pse dihej se ata janë martuar ligjërisht nuk dihej se ata kanë lidhur kurorë që nga viti 2019. Këtë detaj e kanë zbuluar vetë ata krahas fotografive që kanë publikuar.

“Mr & Mrs Prelvukaj. Të martuar që prej vitit 2019″, ka shkruar çifti krahas fotove.

Pak kohë më parë, kur u pyet se kur do të bëjnë një dasmë, Eni tha: “Nuk besoj se do të bëj dasmë. Çdo ceremoni simbolike e kemi bërë vetëm me familjet tona”.

/GazetaSinjali/