image Elvana Gjata rikthehet pas disa muajsh në Instagram - Sinjali

Elvana Gjata rikthehet pas disa muajsh në Instagram

news image

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata tash e dy muaj është shkëputur nga rrjeti social Instagram për tu rikthyer tani.

Artistja solli disa imazhe dhe video të realizuara para tre vitesh ku shihej me pamje të re, duke falenderuar dizejnatorin, Valdrin Sahitin.

“Tre vite më parë dhe shumë të tjera që do vijnë. Mirënjohëse për ty”, ka shkruar Elvana.

Ndërsa, Elvana ende nuk ka zbuluar nëse po planifikon të rikthehet me ndonjë projekt të ri muzikor. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin