image Elvana Gjata publikon këngë me motrën e saj, Migenën (VIDEO) - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

106.914

Të shëruar

99.628

Të vdekur

2.225

Elvana Gjata publikon këngë me motrën e saj, Migenën (VIDEO)

news image

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, ka publikuar këngën e saj më të re mbrëmë, shkruan Gazeta Sinjali.

Kjo këngë, e cila është titulluar “Vendi im” është realizuar në bashkëpunim me motrën e saj, Migena Gjata.

Muzikën dhe tekstin e këngës e ka realizuar Pirro Çako. Ndërsa, producent i këngës është Darko Dimitrov.

Elvana Gjata ka vetëm dy javë që ka publikuar albumin e saj më të ri “Çelu”, i cili po dëgjohet dhe po pëlqehet mjaft shumë nga adhuruesit e muzikës së saj./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin