image Elvana Gjata e lejon fansin ta puthë në mes të koncertit

Bota e Yjeve

Elvana Gjata e lejon fansin ta puthë në mes të koncertit

news image

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata është padyshim një ndër emrat më të pëlqyer shqiptar. Kohët e fundit, ajo ka qenë mjaft aktive me projekte muzikore, kryesisht bashkëpunime.

E më gjithë këtë sukses të jashtëzakonshëm të projekteve muzikore nuk kanë si të mungojnë as koncertet e shumta të cilat këngëtarja i mban në Kosovë, Shqipëri dhe vende të ndryshme të botës.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet Elvana teksa i afrohet një të pranishmi në koncert.

Ajo po zbriste shkallët dhe po i afrohej një ndjeksi të cilin e lejoi ta puthte në faqe.

(493) elvana gjata – YouTube

Sinjali | Facebook