image Elineli publikon këngën e re "Alo" - Sinjali

Elineli publikon këngën e re “Alo”

news image

Granit Bajraktari i njohur me emrin artistik si Elinel, e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Alo” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar vetë artisti, ndërsa për muzikën është përkujdesur Dorant Beats.

“Alo”, është publikuar në kanalin zyrtar të Elinelit në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin