COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Showbiz/ Elinel publikon nesër këngën “Bijt’ e Shqipes”

news image

Elinel i ka njoftuar fansat e tij se gjatë ditës së hënë do ta sjellë projektin e ri muzikor.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, reperi ka bërë të ditur se kënga do të titullohet “Bijt’ e Shqipes” dhe do të jetë bashkëpunim.

Mirëpo, ai nuk ka treguar se me kë do ta sjellë në bashkëpunim projektin e ri muzikor.

Ai e ka publikuar një video që është fragment nga kënga e re, të cilën do ta publikojë nesër (e hënë).

Nesër ora 17:00, ‘Bijt’ e Shqipes’ ft… Kush është gati le ta konfirmojë”, shkruan në përshkrimin e videos së publikuar në Instagram. 


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: