image Einxhel-Donaldit: Kur unë i kam bërë intervistë Mozzikut, ti ishe duke bërë patinazh në Vlorë
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Einxhel-Donaldit: Kur unë i kam bërë intervistë Mozzikut, ti ishe duke bërë patinazh në Vlorë

news image

Mbrëmja e sotme në spektaklin e “Big Brother Vip” ka nisur me debatin e Einxhel dhe Donaldit.

Debati i ashpër ka vijuar nga puntata e kaluar dhe duket se edhe këtë herë ka vijuar tensioni.

Ndër të tjera, Einxhel ka bërë një deklaratë për Donaldin, e cila duket shumë e rëndë.

“Kur unë i kam bërë intervistë shokut tënd Mozzikut, ti ishe në Vlorë duke bërë patinazh te Lungo Mare”, tha moderatorja drejtuar Veshajt.

/GazetaSinjali/