image E rëndë: Gjendet e varur një 19-vjeçare në Kamenicë, dyshohet se kreu vetëvrasje - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

18345

Të shëruar

15198

Të vdekur

669

E rëndë: Gjendet e varur një 19-vjeçare në Kamenicë, dyshohet se kreu vetëvrasje

news image

Sonte rreth orës 16:45 është gjetur një grua e varur në degën e një lisi në Kamenicë, ndërsa dyshohet se ka kryer vetëvrasje, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu kanë bërë të ditur sinjalizuesit e Gazetës Sinjali, të cilët njoftojnë se viktima A.M 19-vjeçare, është larguar nga shtëpia e burrit dhe pas kërkimit nga familjarët e saj, është gjetur në një distancë rreth 300 metra larg shtëpisë.

Sipas të njëjtëve sinjalizues, trupi i viktimës me urdhër të Prokurorit të Shtetit është dërguar në IML për obduksion. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: