image Aksident trafiku mes dy veturave në Kamenicë, katër të lënduar
[wp-story id="814678"]

Siguri

Aksident trafiku mes dy veturave në Kamenicë, katër të lënduar

news image

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Kamenicë, ku si pasojë e kësaj katër persona kanë mbetur të lënduar.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Sot me 05.10.2022 rreth orës 12 :00 në Kamenicë ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me targa vendore. Policia e Kosovës njësitet e komunikacionit rrugor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga hetimet e para mësohet se janë lënduar katër persona. Policia e Kosovës, njësitet e komunikacionit rrugor janë duke i hetuar shkaqet se si ka ardh deri te aksidenti”.

Në vend të ngjarjes kanë dalë njësitë kompetente.

/GazetaSinjali/