image "Shumë e rëndë qenka me shkru për ty babush", ndahet nga jeta polici i Kosovës

Sociale

“Shumë e rëndë qenka me shkru për ty babush”, ndahet nga jeta polici i Kosovës

news image

Pas një sëmundje të shkurtër e të rëndë, në orët e para të mëngjesit të sotëm, është ndarë nga jeta pjesëtari i Policisë së Kosovës, Xhevdet Thaçi, raporton Gazeta Sinjali.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në fshatin Muqivërc të Kamenicës.

Ndërsa, për vdekjen e tij kanë reaguar edhe familjarët, të cilët kanë shprehur me disa fjalë dhimbjen e tyre.

“Shum e randë qenka me shkru per ty babush. Shok miqë dhe dashamirë, sod u nda nga Jeta babi Jonë Thaqi Xhevdet duke na lënë të pikëlluar përgjithmonë. Krenar që te patëm dhe te pikëlluar përgjithmonë qe na le🤲😢😢 Allahi ishallah te ka shperbly me Xhenet babush❤️“, shkroi djali i tij.

Shum e randë qenka me shkru per ty babush.Shok miqë dhe dashamirë, sod u nda nga Jeta babi Jonë Thaqi Xhevdet duke na…

Posted by Besnik Vjollca Thaqi on Friday, July 7, 2023

“Të Zotit jemi dhe tek ai do kthehemi”Njoftim mortorSot në orët e hershme të mëngjesit, pas një sëmundje të shkurtër e…

Posted by Florim Hyseni on Saturday, July 8, 2023

/GazetaSinjali/