COVID-19

Të infektuar

94

Të sheruar

2

Të vdekur

1

Showbiz/ “E ke harru” – kënga e re e Lorit

news image

Loreta Kaçka e njohur me emrin artistik si Lori, e ka gati projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “E ke harru” dhe pritet të publikohet së shpejti e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Kjo është bërë e ditur nga vetë artistja, e cila ka vendosur që t’i tregojë ndjekësve në rrjetin social Instagram, që së shpejti publikohet kënga e re.

View this post on Instagram

E ke harru…. Coming soon….

A post shared by Lori Kacka (@lorikackaofficial) on

Lori nuk ka dhënë detaje të tjera lidhur këngën dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për publikun./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin