image E dhimbshme, dy vëllezërit nga Suhareka vdiqën brenda tri ditësh nga COVID-19 - Sinjali

E dhimbshme, dy vëllezërit nga Suhareka vdiqën brenda tri ditësh nga COVID-19

news image

Dy vëllezërit nga Suhareka, Nurish dhe Hysen Bytyqi kanë ndërruar jetë brenda tri ditëve pasi që ishin të infektuar me koronavirus, shkruan Gazeta Sinjali.

Hysen Bytyqi ka ndërruar jetë të premtën, ndërsa sot ka vdekur Nurish Bytyqi. Ata ishin pronar të dy bizneseve në qytetin e Suharekës.

Njëri nga ta merrej me argjendari ndërsa tjetri merrej me hotelieri./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin