image Vëllezërit shqiptarë lënë pa fjalë publikun e America’s Got Talent (VIDEO)

Shqipëri

Vëllezërit shqiptarë lënë pa fjalë publikun e America’s Got Talent (VIDEO)

news image

Vëllezërit nga Shqipëria, Arnold dhe Artan Balla kanë dhuruar një performancë të jashtëzakonshme akrobacioni në “America’s Got Talent”.

Arnoldi, 25 vjeç dhe Artani, 20 vjeç, me performancën e tyre, e lanë pa fjalë publikun dhe jurinë.

Ata arritën t’i sigurojnë tri “PO”, për rundin tjetër.

“America’s Got Talent” zbulon talentët e të të gjitha moshave – këngëtarë, kërcimtarë, magjistarë, komikë, muzikantë dhe më shumë – shfaqen para gjyqtarëve të famshëm të cilët vendosin se cilët garues vazhdojnë në garë çdo javë. 

Më poshtë e gjeni videon e performancës së vëllezërve Balla:

/GazetaSinjali/