image E ardhmja e Immobiles në ‘lajthitje’, gjiganti i Series A po e kërkon atë

Futboll

Futboll/ E ardhmja e Immobiles në ‘lajthitje’, gjiganti i Series A po e kërkon atë

news image

Agjenti i Ciro Immobiles, Alessandro Moggi në një prononcim për ‘Radio Kiss Kiss’ ka konfirmuar se ekipi i Napolit është i interesuar për klientin e tij.

Immobile po kalon në super formë duke qenë ndër sulmuesit më të mirë në botë këtë sezon, transmeton Gazeta Sinjali.

 ‘Përveç Napolit dhe interesave të klubeve të tjera,  merkatoja mund të pësoj ndryshime për shkak të koronavirusit. Ai ka kontratë deri në vitin 2023. Nëse ekipet kanë ndonjë interesim duket të trokasin në deren e Lazios’, u shprehë ai. /Gazeta Sinjali/