image Dy vëllezërit bien për vdekje nga ballkoni i katit të 11-të në kohën sa ishin në karantinë - Sinjali

Botë/ Dy vëllezërit bien për vdekje nga ballkoni i katit të 11-të në kohën sa ishin në karantinë

news image

Vëllezërit Ivan dhe Stepan Zakharov, 10 dhe shtatë vjeç, ranë për vdekje në rrethana ende të pashpjeguara, nga kati i 11-të i apartamentit të tyre në Moskë gjatë orëve të izolimit të koronavirusit.

Dy vëllezërit tragjikë gjetën vdekjen e menjëhershme pasi kishin qëndruar prej pesë javësh në apartament.

Nëna e tyre Irina, 41 vjeçe, dhe motra Maria, 12, ishin në një dhomë tjetër të shtëpisë kur ndodhi ngjarja e rëndë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin