COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Futboll/ Dy raste të reja me koronavirus në Premier Ligë

news image

Premier Liga gjatë ditës së sotshme ka bërë testet për grupin e dytë të stafit, lojtarëve dhe personelin e skuadrave.

Nga 996 teste të bëra, dy persona kanë rezultuar pozitiv, transmeton Gazeta Sinjali.

Në valën e parë të testeve, në Premier Ligë dolën 6 persona me koronavirus.

Skuadrat e Premier Ligës tashmë kanë filluar stërvitjet dhe në qershor do të rifilloj sezonin./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: