COVID-19

Të infektuar

170

Të sheruar

24

Të vdekur

4

Muzikë/ Dua Lipa sonte publikon këngën e re “Break My Heart”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sonte do ta publikojë këngën e re.

Kënga titullohet “Break My Heart” dhe do të publikohet e shoqëruar me videoklip sonte në orën 00:00, shkruan Gazeta Sinjali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja shqiptare përmes rrjetit social Instagram.

Dua nuk ka dhënë detaje të tjera rreth këngës dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për publikun./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin