COVID-19

Të infektuar

132

Të sheruar

16

Të vdekur

1

Showbiz/ Dua Lipa publikon këngën “Physical”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Physical” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Gazeta Sinjali.

Ky projekt do të publikohet i shoqëruar edhe me videoklip gjatë ditës së sotme.

“Physical” është publikuar në kanalin e Dua Lipës në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin