COVID-19

Të infektuar

140

Të sheruar

23

Të vdekur

1

Muzikë/ Dua Lipa publikon këngën “Break My Heart”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Break My Heart” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga është pjesë e albumit më të ri të artistes që titullohet “Future Nostalgia” dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin