COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Showbiz/ Donjeta Morina publikon këngën e re “S’munesh pa mu”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Donjeta Morina e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “S’munesh pa mu” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, shkruan Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Fuego, ndërsa për vijën melodike është përkujdesur Skerdi.

“S’munesh pa mu”, është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin