image Donjeta Morina publikon këngën e re "S'munesh pa mu"

Bota e Yjeve

Showbiz/ Donjeta Morina publikon këngën e re “S’munesh pa mu”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Donjeta Morina e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “S’munesh pa mu” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, shkruan Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Fuego, ndërsa për vijën melodike është përkujdesur Skerdi.

“S’munesh pa mu”, është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/

https://www.youtube.com/watch?v=Y1-1CjhvICQ&feature=emb_title