COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Showbiz/ Donjeta Morina publikon këngën e re “Dashni”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Donjeta Morina e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Dashni” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Fuego, ndërsa për muzikën është përkujdesur Skerdi.

Kënga është publikuar në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin